Üyelik

Standart Üyelik:
Ag uzmanligi üzerine kariyer sahibi olmak isteyen, bu dalda halen çalisan ve ag teknolojileri üzerine egitimler veren kisilerden olusur. Standart üyelik ücretsizdir ve senelik bir aidati bulunmamaktadir. Üyeler dilekdikleri süre boyunca üye kalabilirler.
Dernegin amaç ve çalisma konularina yönelik etkinliklerine gönüllü olarak katilip katkida bulunabililrler. Standart üyeler dernegin ücretsiz sundugu her tür egitim, etkinlik ve egitim meteryallerinden ücretsiz yararlanabilirler.
Üyelere Saglanan Olanaklar:
  – Standart üyeler dernegin ücretsiz sundugu her tür egitim, etkinlik ve egitim meteryallerinden ücretsiz yararlanabilirler. 
  – Teknoloji Günleri etkinliklerine katilip, tecrübeli ag mühendisleri ile tanisma olanagida sahip olabilirler.
  – Dileyen üyeler sadece dernek üyelerine özel olan ag teknolojileri mail grubuna üye olabilirler.
  – Dileyen üyeler dernek cv havuzuna kayit olup ag uzmanligi üzerine kariyer olanaklarindan haberdar olurlar.
  – Sartlari saglayanlara www.agciyiz.net blog sitesinde yazar olma ayricaligi sunulmaktadir.

STANDART ÜYE OLMAK IÇIN TIKLAYINIZ.(Kayıt formu bakım altındadır, lütfen kısa bir süre sonra tekrar ziyaret ediniz.)

Asil Üyelik: 
Asil Üyeler dernek tüzügündeki niteliklere sahip olup, dernege asil üye olmak üzere basvuran ve bütün tüzük hükümlerini kabul ederek yönetim kurulu tarafindan üyeligi kabul edilmis üyelerdir. Bu üyeler Yönetim Kurulu’nca belirlenmis senelik aidati öderler. Asil üyeler standart üyelerin sahip oldugu tüm olanaklara sahip olmalarinin yanisira genel kurulda oy hakkina da sahip olurlar.   – Ayrica talep etmeleri durumunda ücretsiz ad.soyad@ag.org.tr mail adresi alabilirler. Asil üye olmak isteyenler öncelikle standart üye olmak zorundadirlar. Standart üyelikleri tamamlandiktan sonra üyelik taleplerini dernek yönetimine iletebilirler.

Onursal Üyelik: 
Onursal Üyeler dernek için bir kazanç kabul edilen, toplumdaki sosyal yeri, kisilik ve eserleri ile dernege önemli katkilarda bulunabilecek ve kendilerine Yönetim Kurulu’nca onursal üyelik unvani verilen üyelerdir. Onursal üyelerin oy hakki yoktur. Kendi istedikleri taktirde aidat verebilirler. Onursal üyelerin dernek tarafindan kendilerine ulastirilacak formu doldurmalari üye olmalari için yeterlidir. Onursal üyeler talep etmeleri durumunda ücretsiz ad.soyad@ag.org.tr mail adresi alabilirler.